България

Кървава статистика! Три нови жертви взе войната по пътищата у нас

755 прегледа

Смъртта отново вилнее по българските пътища! Само за едно денонощие у нас са станали 31 тежки катастрофи, при които тримa души са загинали, а 42 други са ранени, съобщават от МВР.

София отново е сред най-опасните точки – в столицата са регистрирани 35 леки и 3 тежки ПТП, като трима души са пострадали.

Само за първите няколко дни на октомври 7 души вече са намерили смъртта си на пътя, а близо 100 са били ранени.

От началото на годината 332 човека са загинали, а 6503 са пострадали – ужасяващи числа, които показват, че „войната по пътищата“ продължава да взима жертви всеки ден.

Експерти отново призовават за спешни мерки и по-строг контрол, защото ако тенденцията се запази, 2025 година може да се окаже една от най-смъртоносните по родните шосета за последното десетилетие.

Related posts

Огнен ад във Велико Търново! Адвокатска кантора лумна в пламъци – съседите в шок!

admin

Силвия Кацарова с триумф в съда: „Гласът на България“ победи импресариото си – идват и пари!

admin

Кървав сблъсък във Варна: Кола помете мотор край Св. Св. Константин и Елена

admin