България

ИЗДИРВАТ АГРЕСИВНИЯ МЪЖ ОТ „ЛЮЛИН“: ДЪРВО С ПАНДЕЛКА СЧУПИ СТЪКЛО НА АВТОБУС

870 прегледа

Все още продължава издирването на мъжа, който навръх Коледа хвърли дърво с панделка по автобус от градския транспорт в София. Инцидентът е станал около 21:00 часа между спирките „Блок 703“ и „Индира Ганди“ в квартал „Люлин“ 7.

По време на нападението в автобуса е имало пътници, които проявили смелост и временно задържали нападателя. Малко по-късно обаче те били принудени да го освободят заради агресивното му поведение и реалната опасност от ескалация.

Няма данни за ранени хора, но от снимки, разпространени в социалните мрежи, ясно се вижда, че автобусът е със спукано предно стъкло. Случаят се разследва, а полицията продължава да издирва извършителя.

Related posts

Бомба от преговорите! Борисов отстъпва премиерския пост, но „ядрената опция“ разпалва напрежението

admin

Волтова дъга порази работник на жп гара „Дружба“ — какво се случи

opgbg

Пиян като талпа! Джипаджия с 4,27 промила подкара като във филм на ужасите – остави се без кола и със сериозен проблем.

admin