БългарияСкандали

НАРКО БОМБА В СЕВЕРОЗАПАДА: ВРАЧАНСКАТА ПРОКУРАТУРА УДАРИ ОПАСНА БАНДА, ПРОДАВАЛА ДРОГА С КУРИЕРИ!

650 прегледа

България кипи от нов скандал! Под носа ни, цяла година работела високотехнологична наркосхема, ръководена от 27-годишния В.С. от Вълчедръм. Той и двамата му партньори – Н.С. (24) и Б.Ц. (27) – са създали крупна, добре организирана престъпна група, която разпространявала наркотици чрез ЕЛЕКТРОННИ ЦИГАРИ, поръчвани онлайн!

Печалбата? Десетки хиляди, а методът – шокиращо хитър! Поръчките се правели през интернет, а дрогата се пращала като пълнители за вейпове чрез куриерски фирми – директно до вратата на клиента! И всичко това, докато групата използвала уязвими хора, подставени лица и дори корумпирани служители, за да държи системата на крака.

Екшънът стигнал връх на 13 ноември, когато В.С. направил опит да изпрати 86 пратки с канабис, но… не успял. ГДБОП стъпили на следите и бандата гърмяла като в сериен филм!

Прокуратурата вече ги обвини и тримата са задържани до 72 часа. Искането? Постоянен арест – за да не продължат „бизнеса“ си отново с някой нов хитър трик.

Ще излязат ли още имена? Задръжте дъха си – разследването продължава!

Related posts

Дрогирана драма в Стара Загора: 26-годишен криминално проявен почина след бурна сцена на автогарата

admin

Кървав сблъсък във Варна: Кола помете мотор край Св. Св. Константин и Елена

admin

„ИСКАМ ДА ИЗЧЕЗНА В СРЪБСКА КОМУНА“: ВНУЧКАТА НА ВИОЛЕТА ДОНЕВА С НОВ ШОКИРАЩ РАЗКАЗ

admin